قوانین و مقررات !

1-درباره اپلیکیشن

1-1 به پلتفرم آنلاین مشاوره تحصیلی مُتا خوش آمدید. این پلتفرم این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از خدمات که در زمینه مشاوره تحصیلی از طریق اپلیکیشن فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و استفاده بپردازید.
2-1 این پلتفرم به وسیله شرکت عادلان علم و دانش بختیاری به شماره ثبت 577793 و شناسه ملی 14010027220مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح مُتا استفاده شده است منظور این شرکت است. دسترسی و استفاده از اپلیکیشن و هر نوع از کالاها و خدمات استفاده شده به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این پلتفرم و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از پلتفرم و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از پلتفرم و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.
3-1 شرکت عادلان علم و دانش بختیاری این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به اپلیکیشن به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق ایمیل یا تیکت پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

2- پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده ازپلتفرم و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

3- ثبت نام برای استفاده از اپلیکیشن

1-3 نخستین گام برای دسترسی به پلتفرم این است که به عنوان کاربر در پلتفرم ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در اپلیکیشن ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

- نام و نام خانوادگی
- آدرس ایمیل
- شماره تلفن
- آدرس

2-3 شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است در غیر اینصورت هرگونه مشکل ایجاد شده برعهده شخص می باشد.
3-3 زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو اپلیکیشن محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات اپلیکیشن به شما اعطا می‌شود.
4-3 شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از اپلیکیشن و پذیرش ضوابط نیستید:
- شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات اپلیکیشن در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
5-3 اطلاعات شخصی شما در اپلیکیشن ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

4- تعهدات کاربران

1-4 شما به عنوان عضو اپلیکیشن می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

- استفاده شما از اپلیکیشن مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در اپلیکیشن و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
- شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
- هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
- دسترسی و استفاده از این اپلیکیشن محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.
- شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از اپلیکیشن حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از اپلیکیشن اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.
- شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
- شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات(آدرس شماره همراه و...) در اپلیکیشن را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

2-4 استفاده از اپلیکیشن و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

- برای اهداف غیر قانونی
- برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
- برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
- برای نقض حقوق مالکیت فکری اپلیکیشن و حقوق مالکیت فکری دیگران
- برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
- برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
- برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این اپلیکیشن، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد
. - برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
- برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
- برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

5- خرید محصولات/خدمات و ضوابط بازگشت

1-5 برای استفاده از خدمات و یا کالاهای اپلیکیشن باید هزینه خرید تعیین شده در اپلیکیشن برای محصول مورد نظر را بپردازید و کیف پول خود را شارژ نمائید.
2-5 پرداخت هزینه ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در اپلیکیشن صورت بگیرد.
شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات اپلیکیشن با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
3-5 بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.
4-5 این شرکت ممکن است بنا به صلاحدید خود بازپرداختی را برای بازگرداندن خدمات در بازه زمانی 24ساعت در صورتی که از خدمت استفاده نشده باشد ، فراهم کند. شما می‌پذیرید که مسئولیت هر گونه لغو در بازه مورد نظر مربوط به هر گونه بازپرداخت به عهده کاربر مورد نظر است.

6- کپی رایت و مالکیت معنوی

6-1اپلیکیشن، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات اپلیکیشن از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس هاو.... ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.
6-2 این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با اپلیکیشن را حفظ می‌کند:

- نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت
- حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...
6-3 شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید:
پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
این ممنوعیت به مواد موجود در اپلیکیشن که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

7- حریم خصوصی

7-1 این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

8- سلب مسئولیت عمومی

8-1 این شرکت هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات/خدمات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند.
هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتطارات شما باشد و ما با اصول اصلی ملی و جهانی به شما ارائه خدمات می دهیم.
8-2 هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.
8-3 با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:

- تمام شرایط، تضمین‌ها، ضمانتنامه‌ها، نمایندگی‌ها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده‌اند، حذف می‌شوند.
- این شرکت مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:
1- هر گونه شکایت خارج از بازه 24 ساعته بعد از دریافت خدمات اپلیکیشن.
2- از دست رفتن هزینه یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات اپلیکیشن یا این ضوابط و شرایط است از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا عرضه دیرین خدمات

8-4 قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد شرکت و اپلیکیشن مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
8-5 امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد اپلیکیشن و شرکت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
این شرکت این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
8-6این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات اپلیکیشن بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.
8-7 این شرکت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از اپلیکیشن و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.
8-8 ممکن است اطلاعاتی در اپلیکیشن و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست.
این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

9- خاتمه قرارداد

9-1این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این شرکت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.
9-2 اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:
- اطلاع دادن به این شرکت در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت تیکت پشتیبانی که در صفحه اصلی اپلیکیشن موجود است.
- بستن حساب‌های شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می‌کنید، از طریق قسمتی که این شرکت این گزینه را برای شما قرار داده است.
9-3 این شرکت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:
- شما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
- زمانی که این شرکت به موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
- شریکی که از طریق او این شرکت خدماتش را به شما ارائه می‌داد به رابطه‌اش یا این شرکت خاتمه داده باشد و یا ارائه خدمات خرید را به شما متوقف کرده باشد.
- ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد.
9-4مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در اپلیکیشن متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش اپلیکیشن یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
9-5 هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.
10- نظرات کاربران
10-1 اگر در هر زمانی بدون درخواست یا با درخواست ما شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.
10-2 ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی نظریاتی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.
10-3 شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیل یا تیکت پشتیبانی یا نظرسنجی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

11-جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر این شرکت، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

- تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از اپلیکیشن در هرجایی پست می‌کنید.
- هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده از خدمات و محصولات اپلیکیشن
- نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

12- حل و فصل اختلافات

12-1موارد الزامی
- در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر می‌تواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید.به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد
12-2 توجه کنید که:
طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.

12-3 طرف مقابل باید:
- ظرف مدت 5روز از دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روش‌های دیگری که با آن‌ها موافقت می‌کنند، اقدام کنند.
- اگر به هر دلیلی ظرف مدت 5روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید یا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و یا درخواست کنند که یک داور مناسب برای آن‌ها تعیین شود.
- طرفین به طور برابر در برابر هزینه‌های داوری مسئول هستند.
- مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز باید مشخص شود.

13- محرمانگی

تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات می‌گیرند یا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه می‌باشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.
13-1 چنانچه 30روز از آغاز داوری برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپری شود ولی هم‌چنان اختلاف باقی باشد، در این صورت هر یک از طرفین می‌تواند اتمام داوری را خواستار شود و داور نیز ملزم به پذیرش این مسئله می‌باشد.

14-صلاحیت محلی

خدمات این اپلیکیشن قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این اپلیکیشن دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.

15- قانون حاکم

شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

16- هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

17- اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.